Srpen 2018
Přidal Milan,
Tak léto je skoro za námi a my jsme se s ním rozloučili fakt parádně.
Startovali jsme jako druhá kapela letošní MotoLužany v pátek 24.8.v šest a moc jsme si to užili. Samozřejmě pršelo, jak jinak, když hrajeme :-):-), ale to nemělo na skvělé publikum vůbec vliv a podpora byla fakt obrovská. Díky všem, které déšť neodradil a byli jste s námi už takhle brzo . Díky Petrovi za amatérské video, odkaz na něj je ZDE

Yenda Každý se na hraní připravujeme jinak,třeba Yenda vzývá kytarového boha :-):-):-)

Pouťové dozvuky U splavu v Dolní Sytové 19.8. - jedním slovem: PARÁDA a to byla neděle ....
Nepršelo :-) a nálada byla výborná, díky za atmosféru a pozvání.
P.S. pani zkusí, Alibi triko slusí - doufám, že ho budeš nosit :-):-):-)


V sobotu 11.8. jsme dostali další příležitost zahrát na Pivkách ve Vrchlabí. Po Jankovi Ledeckým a Divokým Billovi rev. jsme se trochu obávali jaké bude publikum ... ale úplně zbytečně :-), zase jste nás úplně dostali. Díky za tu krásnou energii a atmosféru, kterou jste vytvořili. Alibi jsou prostě Vaše ... :-):-)
Díky Petrovi za amatérské video, zvuk je jen z kamery, ale i tak si dejte malou ochutnávku z Pivek ZDEV pátek, po našich červencových prázdninách, jsme byli pozváni na narozeninovou 50-ku do Obříství. I taková akce se může najednou změnit v podstatě tanční zábaFku :-):-) Střídali jsme se se zkušeným DJ a jedli, pili, hodovali :-) ještě jednou všechno nejlepší a na tu povolenou rychlost nedej:-)