Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Říjen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Žádné akce.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Dolní Čermná a Horní Branná
Cermna V pátek jsme již třetí rok po sobě hráli na motosrazu v Dolní Čermné. Podium, jako obvykle z návěsu bylo připravené a až na trochu deště, který naštestí netrval dlouho, to byl moc podařený večírek, pařilo se až do půl třetí a nálada byla super... díky za skvělou atmosféru ... no, až na to chrápání technika od zvuku, když jsme šli spát, fakt ale je, že po přestěhování postele na chodbu to už šlo :-):-)
V sobotu jsme se přesunuli do Horní Branné, kde jsme společně s kamarády z kapely Soumrak band hráli pro místní hasiče.... Soumrak zahajoval zábaFku bohužel s deštěm, ale i tak to parádně rozjeli a kotel i v deští vesele skotačil. My jsme přišli na řadu kolem půlnoci a večírek jsme dotáhli, parádní atmosféra a kávovej  Božkov s Pasťou ze Soumraku prostě neměli chybu :-):-)
Byl to prostě bezva víkend, takže díky všem příznivcům za podporu.
Příští sobotu se těšíme na Pohoří .....
 
Jarní Nářez Brouků na palouku - Chlumec n. C.
Chlumec Díky Brouci !!
Sobotní Jarní Nářez Brouků na palouku byla krásná, komornější akcička na které byla radost si zahrát. Byli jsme tam moc rádi, díky za pozvání a hlavně díky všem pařícím rockerům za super podporu !!Těšíme se třeba příště u Brouků a nebo tento pátek Pardubice Porter aréna a nebo v sobotu v Libouchci.
Vchlabské motorkářské požehnání - bomba
Naprosto famózní akce, slunce, mašiny, plný náměstí a do toho my s Alibi - co víc si přát :-) Díky za pozvání a ať to jezdí.. uvidíme se třeba v Chlumci ....Vrchlabí
Čarodky v Jilemnici
Slet čarodějnic se konal jako obvykle v Jilemnici u hřbitova, jak příznačné.... :-)
Byla to povedená akcička a už pro navodění atmosféry jsme začali Ohněm od Lucie...
Hodně lidiček, dobrá nálada, pohoda... díky všem co přišli podporovali a slibujeme: Mamma I´m coming home do příště doladíme :-) :-) nakonec jako vždy, máme Alibi.
Tak se mějte krásně a v sobotu sedmýho května dopoledne nás najdete ve Vrchlabí na náměstí - Motorkářské požehnání. Díky.
Letošní první termíny
Tak se to konečně blíží, naše oblíbená jarně letní sezóna a s ní také nějaké to koncertování. Aby jste nemuseli listovat v kalendáři, máme zde první termíny potvrzené pro letošní rok:
30.4. Čarodky v Jilemnici u Nemocnice, 7.5. Motorkářské požehnání Vrchlabí - náměstí, 18.6. Motosraz Chlumec n. C., 24.6. Pardubice Hobé klub, 25.6. Libouchec motoparty, 1.7. Dolní Čermná motosraz, 2.7. Horní Branná + Soumrak band, 9.7. Pohoří u Semil zábaFka, 16.7. Vrchovina u Nové Paky zábaFka, 6.8. MotoBrouci motosraz Chlumec, 13.8. Pivní slavnosti Vrchlabí náměstí, 27.8. Lužany Motosraz, 16.9. Mšeno motosraz, 30.12. Mříčná + Soumrak band.
Těšíme se na Vás Alibáčci.


Vzpomínka na léto - rozklikni
Mříčná 26.12.2015
Původně jsme měli v "Lihovém domě" vystoupit společně s kapelou Soumrak band, ale zdravotní problém to Soumraku nedovolil, škoda, takže po nás nakonec hrála Realita rock ...
Krásný večírek, výborná nálada a fajn lidičky .. děkujeme a tady ještě pár slov o této parádní akcičce:

http://www.hudbamehosrdce.cz/…/alibi-rock-realita-rock-mric…


Novinky na webu
Pardubice Ahoj Alibáčci, jako novou záložku najdete JUKEBOX, který jsme naplnili nahrávkami z našeho posledního loňského open-air  vystoupení v září v Pardubicích....můžete poslouchat a hodnotit.
Nebyl to krásný den? a to pivo ... :-)
Hasičský ples v Jilemnici je za námi...
Hasici  V sobotu 13. února jsme hráli na naprosto skvělé akci.... Hasičský ples v Jilemnici opět nezklamal. Téměř 700 lidiček se, alespoň podle nás, krásně bavilo a to až do půl třetí, kdy už jsme toho měli dost i my .... :-) Díky všem za atmosféru, která prostě neměla chybu a Jilemnickým hasičům za pozvání. Nějaké fotečky najdete také na našem FB. Tak prý zase za rok....

Strana 7 z 7 << < 4 5 6 7
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Nářez brouků na palouku 2001
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist