Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             


Přihlášení
Jméno

Heslo

Mladá Boleslav - Rožátov
Bolka1   Alibáčci, máme za sebou první společné hraní v nové sestavě, tedy i s Niki, naší novou zpívající posilou a to v Mladé Boleslavi a domníváme se, že to bylo na poprvé dost podařené ... :-)
Společně s kapelami Ty krávo a Joker beat to byl fakt super večírek a moc děkujeme za pozvání a super zvukový servis.
Krátké video najdete na našem FB.
Těšíme se na Vás v RP Liberec, Vaše Alibi.Bolka2
Rádio HEY podruhé
Ve středu 29.3. jsme se vyskytli už po druhé na rádiu HEY v podvečerním vysílání "Rockové ozvěny" live a tentokrát už v kompletní sestavě ....že byla prča asi ani nemusím popisovat :-) sestříhaný záznam bez naší (ukradený :-)) muziky najdete zde:
https://ulozto.cz/!WCsYPiBVgEnH/alibi-mp3
Radio
Bylo nás pět ... to už neplatí
Tak a je to tady ... v 18-tém roce své existence se kapela rozrostla o dalšího člena, zpěvačku Nikol Bílou Chrenkovou ... prostě Nikitu :-) těšíme se na spolupráci a začínáme makat. Dvě zkoušky máme za sebou a v sobotu 1.4.si to už střihnem na ostro v Mladé Boleslavi .... teda jako né úplně na ostro :-)
NIKI
Na Rádiu HEY poprvé
Milí Alibáčci .... v úterý 21.2. v 8:15 byl odvysílán pokec "Dobré ráno" s Alibi rock na Rádiu HEY v celoplošném vysílání ... natáčení jsem si parádně užili, to je přece jasný :-) mějte se krásně a myslete na to, že Alibi se vždycky hodí...     :-):-)Rádio
Hasičský ples v Jilemnici je minulostí ....
Dámy a pánové...... to byla paráda, nakonec jako každý rok. Na plesech v podstatě moc nehrajeme, ale v Jilemici jsme byli už po čtvrté a zdá se, že Vás to s námi ještě pořád baví :-)Ples opět Vás totiž dorazilo několik stovek a byl to krásný večírek a hlavně nebyla nuda....Jako host si sám i s námi zabubnoval malý Štěpánek Kolačný a v devíti letech to s námi a s Bon Jovi pěkně rozjel, jedno oficiální požádání o ruku přímo z podia .... zdálo se to jako risk, ale nakonec to dopadlo a oba nešťastníci, pardon, šťastní se nakonec přede všemi objali a slibovali si hory doly :-) ... každopádně vtipy stranou, přejeme hodně štěstí a byli jsme u toho....
Takže moc děkujeme za tu skvělou atmošku a těšíme se zase někdy někde :-)
Díky, Vaše Alibi
Mříčná 2016
Tak se zdá Alibáčci, že jsem vynechal nějakou tu informaci z našeho skvělýho hraní se Soumrak bandem před Silvestrem v Lihovém domě ve Mříčný ..... tak snad jen krátce: byl to parádní večírek a všichni kdo jste tam byli, jste byli naprosto skvělí :-)
něco málo zde:

http://www.hudbamehosrdce.cz/reporty-z-akci/soumrak-a-alibi-rock-rozhybali-lihovy.html

Díky za super závěr roku.
Vaše Alibi ...
PF 2017
Šťastný a rockový přeje všem svým příznivcům
Alibi rock.

Pěkně si to užijte Alibáčci a v tom příštím roce Vám všem přejeme spoustu dobrý muziky.
30.12. se na Vás těšíme ve Mříčný a rozhodně nevynecháme Rock´n Roll All Night :-)
ALIBI rock HLEDÁ ZPĚVAČKU
Ahoj Alibáčci,
asi si říkáte, co je to za novoty, ale je to tak. Rozhodli jsme se udělat změnu a mezi naše seschlé, stárnoucí ksichty angažovat někoho sympatického, na koho bude hezký pohled, na rozdíl od většiny naší partičky :-) :-) ....
No, hlavně nám jde ale o to, že narážíme na spoustu parádní muziky, kde ten ženský hlas prostě ničím jiným nahradit nelze ... což si myslíme může být moc příjemná změna v repertoiru, čemuž se rozhodně nebráníme.
Takže pokud se mezi Vámi najde zpěvačka, která by si chtěla s námi zkusit zazpívat a klidně i s vlastní kytarou, ozvěte se na email nebo telefon v kontaktech.
Vaše Alibi ....
RP - Rock Pub Liberec
Tak poslední podzimní hraní je za námi.
Naše sobotní vystoupení v RPéčku v Liberci bylo naprosto v pohodě. Dobrá náladička, známý obličeje, Kozel se taky tvářil, že je v klidu, takže jsme si to pěkně užili a těšíme se zase třeba příští rok na další akcičku.
Teď jako každý rok následuje naše pravidelné podzimní "nicnedělání"......
Čeká nás ale pár nových skladeb, které máme připravené do nového play listu, takže něco se přeci jen dít bude a budeme se těšit na předsilvestrovskou veselici  ve Mříčný, kde se sejdeme s kamarády z kapely Soumrak band, což se nám letos doufáme podaří :-) ... ne jako v loni, že dorazí nečekaní náhradníci :-)  ......
a určitě si společně ten závěr roku parádně užijeme, takže doražte taky, ať v tom nejsme sami :-)
Těšíme se na Vás, Vaše Alibi ..... 

Historie doplněna
Ahoj Alibáčci, doplnil jsem konečně historii naší kapely v sekci "Kapela".
Kdo nás zná, ví svoje, kdo ne, tak si může o nás něco přečíst :-)
Tak se těšíme na setkání s Vámi v RP Liberec 15.10.
Vaše Alibi....
Kokořínská motojízda - Mšeno u Mělnika
Naše letošní poslední open - air vystoupení se konalo na motosrazu Kokořínská motojízda ve Mšenu u Mělníka. Před námi hráli kluci z DeBill Heads a začalo pršet, my jsme nastupovali už za vydatného deště, takže jsme nečekali, že by někdo naskočil na plac před podiem.....to jsme se ale zmýlili ... začalo se pařit a to umí jen motorkáři, prostě se z nějakýho deště nepos... Takže díky moc za super podporu a hlavně klukům od Orphans Czech za pozvání, které vždycky moc rádi přijímáme. Díky. Teď nás čeká trocha odpočinku po parádní sezóně a jako každoročně úprava play listu doplněním nových skladbiček na příští rok.....jo, abych nezapoměl, 15.10. jsme v RP v Liberci, tak se na Vás těšíme. Vaše Alibi.
Mseno
Strana 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Veltrusy 2009
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist