Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Únor 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      


Přihlášení
Jméno

Heslo

Chotyně 20.1.
Chotyne V sobotu 20. ledna jsme se po čase vyskytli v Chotyni, kde jsme zahráli na Hasičském rockovém bále, což je tak trochu krycí název pro řádnou tancovačku 
Bylo to super, díky Chotyňáci za skvělou atmošku a těšíme se na další setkání 
Vaše Alibi.

30.12. Černý Důl - Vánoční stan
Vánoční stan v Černém Dole nespadl i když to tak v jednu chvíli vypadalo a my si to pořádně užili! 🤣🤘 Díky moc za tak velkou podporu, jak by řekl klasik, letos jsme to už opravdu nečekali. 😜 Uvidíme se v příštím roce a moc se těšíme. 😉
Vaše Alibi .....
Mříčná 2017 je za námi .....
Mricna
A bylo to super ... nakonec jako vždy, v Lihovém domě ve Mříčný, kde jsme se vyskytli zase po roce. Naprosto úžasná atmosféra, která se tam vždy vytvoří nás prostě "bere"  to je ale zásluha Vás, kteří jste tam byli a my moc děkujeme za tu skvělou atmosféru.
Díky moc za pozvání, Vaše Alibi .... 

PF 2018
Vanoce
Šťastný Nový ro(c)k Vám všem přejí Alibi rock 
15.12. Nová Paka - pro QS
Díky za nádhernou atmosféru všem, kteří byli na soukromé akci v Nové Pace z firmy QS. Byla to paráda, hráli jsme v nové sestavě a Vaše podpora nás opravdu moc, moc těšila.
Díky za pozvání a super večer.
Vaše Alibi ...... 
Změna v sestavě kapely
Po 13-ti leté spolupráci odchází z kapely zpěvák Míla.
Moc děkujeme za všechny ty společně strávené roky a přejeme v dalším hudebním i osobním životě hodně zdaru .
Zároveň s Mílovým odchodem sestavu doplňuje zpívající kytarista Jarda "Jaroch" Votoček.
V nové sestavě nás můžete vidět a slyšet již 29.12. ve Mříčné.
Moc se na Vás těšíme :-):-):-).
Vaše Alibi ..........

Mikulášská - Čistá v Krkonoších
Paráda, díky moc za skvělý večer, moc jsme si to užili a jak se nám zdálo, tak Vy s námi taky ....... :-):-)
Děkujeme za super atmosféru a těšíme se na Vás v Mříčný 29. a v Černém Dole 30.12. Akce 15.12. je pouze soukromá.
Mějte se krásně, Vaše Alibi ...... :-)
R.I.P.
Malcolm
Kde budeme ještě letos ???
Těšíme se na Vás 2.12. v tělocvičně v  Čisté v Krkonoších - Mikulášská taneční zábaFFka od 20:00, pak se objevíme  15.12. v Nové Pace ve Velvetě, to je ale soukromá akce, potom 29.12. v Mříčné od 24:00 spolu se Soumrak bandem a Hitmakers a 30.12. na náměstí v Černém Dole ve velkém, samozřejmě vyhřívaném  party stanu od 20:00, kde bude tradiční předsilvestrovská veselice a můžete si s námi zakalit do půlnoci.
Mějte se všichni moc krásně Vaše Alibi .....
Posvícenský bigbeat Roztoky
Posvíceníčko v Roztokách u Jilemnice... 🤘To byla palba! 🤣 Moc děkujeme za pozvání, bylo nám s Vámi opravdu parádně a byli jste naprosto skvělí !!! 🤘
Dáme si teď malou pauzu na zkoušení nových skladeb a uvidíme se v prosinci...
Ať se Vám všechno daří a nezapoměňte na : Vaše Alibi .....
Roztoky
Závěr open air sezóny....
Neratovice Alibáčci, zdá se, že jsem nějak pozapoměl Vás, kteří sledujete náš web, informovat o tom co je s námi novýho .... :-)
Poslední akcička, kterou máme za sebou minulý víkend a kterou jsme letos již opravdu uzavřeli hraní venku, byla výroční party klubu Full of Energy MC v Neratovicích a i když pršelo a všichni byli hlavně pod střechou na druhé straně, krásně jsme si to užili a podpora publika byla jako vždy skvělá, pařilo se hned od startu .... a provětrali jsme spoustu věciček, který jsme nehráli asi rock :-):-)
Mseno Týden před tím, jsme se objevili na Kokořínské motojízdě, tradičním motosrazu, který byl letos bohužel naposledy, škoda, jako vždy paráda, podpora a to navzdory snad sedmi stupňům ... :-) grog byl teda na místě ... v září ??!! Díky moc klukům od Orphans Czech za pozvání a stálou podporu :-).
Luzany   Poslední srpnový víkend jako vždy: Lužany :-) Co dodat, fantazie, parádní kotel, zpívalo se, skvělá technika a světla .... zavrzali jsme až kolem druhý ráno, na závěr pátečního mejdanu a obavy, že tam nikdo nebude, byly opravdu zbytečný :-) Sprchlo až po našem posledním songu, takže: Díky moc Lužany !!

Sytova A máme tady poslední akcičku, o který jsem ještě neinformoval :-), tradiční srpnové nedělní dozvuky v Dolní Sytové. Odstartovali Hitmakers, pak to rozbalili kamarádi ze Soumrak bandu a na finále jsme tam byli my. Škoda skluzu v line-upu, začali jsme dost pozdě, byla už pěkná kosa, ale navzdory tomu byla nálada super. Díky moc za podporu a pozvání :-).Strana 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Veltrusy 2009
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist