Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Kontakt
Kalendář akcí
<< Prosinec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
--- Dnes ---Přihlášení
Jméno

Heslo

PF 2018
Vanoce
Šťastný Nový ro(c)k Vám všem přejí Alibi rock 
15.12. Nová Paka - pro QS
Díky za nádhernou atmosféru všem, kteří byli na soukromé akci v Nové Pace z firmy QS. Byla to paráda, hráli jsme v nové sestavě a Vaše podpora nás opravdu moc, moc těšila.
Díky za pozvání a super večer.
Vaše Alibi ...... 
Změna v sestavě kapely
Po 13-ti leté spolupráci odchází z kapely zpěvák Míla.
Moc děkujeme za všechny ty společně strávené roky a přejeme v dalším hudebním i osobním životě hodně zdaru .
Zároveň s Mílovým odchodem sestavu doplňuje zpívající kytarista Jarda "Jaroch" Votoček.
V nové sestavě nás můžete vidět a slyšet již 29.12. ve Mříčné.
Moc se na Vás těšíme :-):-):-).
Vaše Alibi ..........

Mikulášská - Čistá v Krkonoších
Paráda, díky moc za skvělý večer, moc jsme si to užili a jak se nám zdálo, tak Vy s námi taky ....... :-):-)
Děkujeme za super atmosféru a těšíme se na Vás v Mříčný 29. a v Černém Dole 30.12. Akce 15.12. je pouze soukromá.
Mějte se krásně, Vaše Alibi ...... :-)
R.I.P.
Malcolm
Kde budeme ještě letos ???
Těšíme se na Vás 2.12. v tělocvičně v  Čisté v Krkonoších - Mikulášská taneční zábaFFka od 20:00, pak se objevíme  15.12. v Nové Pace ve Velvetě, to je ale soukromá akce, potom 29.12. v Mříčné od 24:00 spolu se Soumrak bandem a Hitmakers a 30.12. na náměstí v Černém Dole ve velkém, samozřejmě vyhřívaném  party stanu od 20:00, kde bude tradiční předsilvestrovská veselice a můžete si s námi zakalit do půlnoci.
Mějte se všichni moc krásně Vaše Alibi .....
Posvícenský bigbeat Roztoky
Posvíceníčko v Roztokách u Jilemnice... 🤘To byla palba! 🤣 Moc děkujeme za pozvání, bylo nám s Vámi opravdu parádně a byli jste naprosto skvělí !!! 🤘
Dáme si teď malou pauzu na zkoušení nových skladeb a uvidíme se v prosinci...
Ať se Vám všechno daří a nezapoměňte na : Vaše Alibi .....
Roztoky
Závěr open air sezóny....
Neratovice Alibáčci, zdá se, že jsem nějak pozapoměl Vás, kteří sledujete náš web, informovat o tom co je s námi novýho .... :-)
Poslední akcička, kterou máme za sebou minulý víkend a kterou jsme letos již opravdu uzavřeli hraní venku, byla výroční party klubu Full of Energy MC v Neratovicích a i když pršelo a všichni byli hlavně pod střechou na druhé straně, krásně jsme si to užili a podpora publika byla jako vždy skvělá, pařilo se hned od startu .... a provětrali jsme spoustu věciček, který jsme nehráli asi rock :-):-)
Mseno Týden před tím, jsme se objevili na Kokořínské motojízdě, tradičním motosrazu, který byl letos bohužel naposledy, škoda, jako vždy paráda, podpora a to navzdory snad sedmi stupňům ... :-) grog byl teda na místě ... v září ??!! Díky moc klukům od Orphans Czech za pozvání a stálou podporu :-).
Luzany   Poslední srpnový víkend jako vždy: Lužany :-) Co dodat, fantazie, parádní kotel, zpívalo se, skvělá technika a světla .... zavrzali jsme až kolem druhý ráno, na závěr pátečního mejdanu a obavy, že tam nikdo nebude, byly opravdu zbytečný :-) Sprchlo až po našem posledním songu, takže: Díky moc Lužany !!

Sytova A máme tady poslední akcičku, o který jsem ještě neinformoval :-), tradiční srpnové nedělní dozvuky v Dolní Sytové. Odstartovali Hitmakers, pak to rozbalili kamarádi ze Soumrak bandu a na finále jsme tam byli my. Škoda skluzu v line-upu, začali jsme dost pozdě, byla už pěkná kosa, ale navzdory tomu byla nálada super. Díky moc za podporu a pozvání :-).Porcinkule 4.srpna
Porcinkule   Hostinné, pátek večer, park a velký "altán". tak nějak začíná víkend na Porcinkuli a my jsme tam byli.... :-) no a samozřejmě s Vámi, protože bez Vás by to nestálo za nic :-) a že Vás bylo opravdu hodně, atmosféra byla úžasná .. a jestli jste si to s námi užili tak jako my s Vámi, tak to byl super večírek. Moc se na Vás těšíme v neděli 20.8. v Dolní Sytový U splavu, kde zavržeme společně se Soumrak bandem a Hitmakers. Díky, Vaše Alibi .. :-):-) Porcinkule2
 
Krakonošovy letní podvečery Jilemnice
 Krakonošovy letní podvečery 2017 Jilemnice 🤘Tak jsme to snad dle vašich reakcí zvládli... 🤣😆. Děkujeme moc za podporu, byli jste jako vždy naprosto skvělí!👍 Příště nás můžete vidět a slyšet v plné sestavě 4.8.2017 v parku na Porcinkuli v Hostinném.
Děkujeme moc  Alibáčci :-) Podvecery
Pohoří Fest
 Krásná akce, první ročník "Pohoří festu" se určitě podařil.
Vyšlo počasí, pivo teklo proudem, kapely se evidentně líbily, no a nám se nemohlo nelíbit ... :-) Závěr patřil nám a byl to kotel, parádní atmosféra a podpora publika, to je to proč tu muziku děláme :-):-)
Díky moc všem za podporu a hlavně pořadatelům za odvážný kulturní počin
a snad se nebudou bát a příští rok se dočkáme dalšího "Pohoří festu" :-):-)
Strana 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Jilemnice 2015 /Čarodky/
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist