Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Říjen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Žádné akce.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Šťastný a veselý
Je to zase tady, budeme slavit i když jsme zase o roCk zestárli ..:-) :-)
Letos si pro naše fanoušky připravil náš Kuba něco, jako BUBNOSTROMEK 😄🥁🎄 .Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový ROCK! 🤘
stromek
Vánoční večírek Kablo - 1. a 15.12.
Letos jsme byli pozváni, abychom doplnili program na Vánočním večírku pro společnost Kablo Vrchlabí. Byly to vlastně dva večírky a pěkně jsme si to užili. Nálada si nezadala s klasickou tancovačkou, další doplňkový program stál taky za to, k tomu Petr Ticháček u moderátorského mikrofonu a navíc, náš Kuba měl narozky, takže naprostá pohoda :-).
Díky moc za pozvání.

Kablo2

Čistá v Krk. - Krakonošova tancovačka
Čistá v Krkonoších znovu po roce a znovu paráda .... bylo to velký datum 17. listopadu a velká akce :-) , děkujeme za vřelé přijetí a výbornou atmosféru, kdy plný parket v průběhu večera  nebyl ničím neobvyklým. Díky a třeba zase za rok .. :-)

Cista
Roprachtice 13.10.2018
Parádní Posvícenská zábaFka, skvělý lidičky, Dušanův parádní zvuk a půlnoční "vánoční" řízek se salátem" ... :-):-):-) to byla Posvícenská v Roprachticích. Moc děkujeme za super podporu a těšíme se zase někdy ..
plakat
Roprachtice
Nová Paka - Štikovská rokle
První říjnovou sobotu jsme byli pozváni na super akcičku do Nové Paky a byla to taky zároveň naše poslední letošní open-air akce. Startovali jsme hned v jedenáct dopolko a pohodička byla všude kolem. Vašek Fejfar slavil titul, kamion z Dakaru, autoveteráni a k tomu pro nás podpora návštěvníků takhle po ránu..:-):-)  prostě paráda. Počasí vyšlo, zvuk byl super a přístup pořadatelů perfektní. Díky moc za pozvání Havexu a za tu skvělou náladu .

Stikov Stikov2
Neratovice 15.9.2018
Pěkně jsme si zapařili na narozeninové party klubu Full of Energy MC, před námi nejlepší revival Elvise Presleyho, kolem spousta přátel a dobrá nálada.
To se nám nestane zase tak často mít na parketě podporu z Holandska, Švédska, Chorvatska, Rakouska :-) ........ samozřejmě hlavně naše fandy a přátele :-):-):-)
Prostě paráda, díky moc všem a hlavně Full of Energy MC Czech za pozvání .

FOE3

Srpen 2018
Tak léto je skoro za námi a my jsme se s ním rozloučili fakt parádně.
Startovali jsme jako druhá kapela letošní MotoLužany v pátek 24.8.v šest a moc jsme si to užili. Samozřejmě pršelo, jak jinak, když hrajeme :-):-), ale to nemělo na skvělé publikum vůbec vliv a podpora byla fakt obrovská. Díky všem, které déšť neodradil a byli jste s námi už takhle brzo . Díky Petrovi za amatérské video, odkaz na něj je ZDE

Yenda Každý se na hraní připravujeme jinak,třeba Yenda vzývá kytarového boha :-):-):-)

Pouťové dozvuky U splavu v Dolní Sytové 19.8. - jedním slovem: PARÁDA a to byla neděle ....
Nepršelo :-) a nálada byla výborná, díky za atmosféru a pozvání.
P.S. pani zkusí, Alibi triko slusí - doufám, že ho budeš nosit :-):-):-)


V sobotu 11.8. jsme dostali další příležitost zahrát na Pivkách ve Vrchlabí. Po Jankovi Ledeckým a Divokým Billovi rev. jsme se trochu obávali jaké bude publikum ... ale úplně zbytečně :-), zase jste nás úplně dostali. Díky za tu krásnou energii a atmosféru, kterou jste vytvořili. Alibi jsou prostě Vaše ... :-):-)
Díky Petrovi za amatérské video, zvuk je jen z kamery, ale i tak si dejte malou ochutnávku z Pivek ZDEV pátek, po našich červencových prázdninách, jsme byli pozváni na narozeninovou 50-ku do Obříství. I taková akce se může najednou změnit v podstatě tanční zábaFku :-):-) Střídali jsme se se zkušeným DJ a jedli, pili, hodovali :-) ještě jednou všechno nejlepší a na tu povolenou rychlost nedej:-)

 


Festival na Pohoří a další ....
V sobotu 16.6 jsme absolvovali dvojáček, nejdříve jsme se v podvečer vyskytli v Chotyni u Hrádku n. Nisou na akci "Vítání Víly Nisy" a pak jsme se přesunuli na Pohoří FEST, kde jsme po Morčatech dotáhli druhý ročník tohoto skvělého počinu.
Moc děkujeme fans za podporu , obě akce byly naprosto parádní a hlavně moc děkujeme za pozvání :-):-)


Hned další sobotu 23.6. další dvoják a my jsme vyrazili na pěknou akcičku do Ostroměře, kde jsme zarámusili v podvečer a pak jsme se přesunuli na závěr Slavností Slunovratu do Nové Paky. Musíme moc poděkovat nezdolným fanouškům, kteří nás podporovali i za trvalého deště a nás to s Vámi prostě bavilo. Jsme moc rádi, že jste s námi vydrželi navzdory dešti a nečekané kose . Díky, že jsme mohli u Vás zahrát.

Červenec je ve znamení dovolených, takže se setkáme až v srpnu, těšíme se na Vás Alibáčci .
  
Sobota 2.6. 2018
Byl to parádní dvoják :-) od pěti odpoledne jsme zahráli na motofestu FOE v Jinolicích a i když s naším startem začalo i pořádně, skoro 20 minut, pršet, nakonec to byl koncert s báječnou atmosférou a moc rádi jsme na konci přidali :-).Díky Jinolice, byla to vážně paráda ...Pak následoval přesun do Jilemnice, kde jsme od půlnoci uzavírali Jilemnické pivní slavnosti. Jestli jsme čekali, že už tam nikdo nebude, tak jsme se pořádně mýlili a na náměstí jste si na nás počkali :-):-)
Těžko jsme si mohli přát lepší zakončení týhle soboty, díky moc Jilemnice a nakonec vznikla spontánně prodloužená verze Sraž nás na kolena :-):-) je na FB k vidění. Díky za velikou podporu a za pozvání .
26.5. ROCK MOTO Vejkend Hrádek n. Nisou
Super akce, jako vždy, u moderátorského mikrofonu Skřítek, bez něj by to už snad ani nebyl tenhle srazík, který se letos konal už po 11-tý :-) dobrá nálada a skvělý publikum ... i když akce byla ve skluzu, protože zvukaři nebyly zrovna rychlíci a začínali jsme s hodinovým zpožděním, tančilo se vesele až skoro do čtvrt na tři.
Díky moc Hrádku .. a hlavně, díky za pozvání :-):-)
19.5. Jilemnický Jarmark
Prší a celkem dost a nakonec se přidávají i kroupy .... no, pěkně to začíná .... nakonec ale před naším vystoupením přestává pršet, sluníčko ukazuje vlídnější tvář, někde se najednou vzalo skvělé publikum a my startujeme, sice se zpožděním hodinu a půl, ale natěšení, že si zase po čase zahrajeme doma ... a vyšlo to :-). Podpora velká, nálada výborná, nakonec přidáváme dva songy a s pocitem, že se nám to snad povedlo, končíme před sedmou večer. Díky, díky moc, Jilemnice .

Ten třetí z leva, tak to je nováček v kapele, náš nový bubeník Kuba Doležal a po dvou zkouškách s námi, to byla jeho premíéra a zvládnul to parádně .... no, taky nám výrazně snížil věkový průměr
Amatérské video z akce zde .
Strana 2 z 7 < 1 2 3 4 5 > >>
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Mšeno 2007
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist