Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Přihlášení
Jméno

Heslo

Nová Paka - Štikovská rokle
První říjnovou sobotu jsme byli pozváni na super akcičku do Nové Paky a byla to taky zároveň naše poslední letošní open-air akce. Startovali jsme hned v jedenáct dopolko a pohodička byla všude kolem. Vašek Fejfar slavil titul, kamion z Dakaru, autoveteráni a k tomu pro nás podpora návštěvníků takhle po ránu..:-):-)  prostě paráda. Počasí vyšlo, zvuk byl super a přístup pořadatelů perfektní. Díky moc za pozvání Havexu a za tu skvělou náladu .

Stikov Stikov2
Neratovice 15.9.2018
Pěkně jsme si zapařili na narozeninové party klubu Full of Energy MC, před námi nejlepší revival Elvise Presleyho, kolem spousta přátel a dobrá nálada.
To se nám nestane zase tak často mít na parketě podporu z Holandska, Švédska, Chorvatska, Rakouska :-) ........ samozřejmě hlavně naše fandy a přátele :-):-):-)
Prostě paráda, díky moc všem a hlavně Full of Energy MC Czech za pozvání .

FOE3

Srpen 2018
Tak léto je skoro za námi a my jsme se s ním rozloučili fakt parádně.
Startovali jsme jako druhá kapela letošní MotoLužany v pátek 24.8.v šest a moc jsme si to užili. Samozřejmě pršelo, jak jinak, když hrajeme :-):-), ale to nemělo na skvělé publikum vůbec vliv a podpora byla fakt obrovská. Díky všem, které déšť neodradil a byli jste s námi už takhle brzo . Díky Petrovi za amatérské video, odkaz na něj je ZDE

Yenda Každý se na hraní připravujeme jinak,třeba Yenda vzývá kytarového boha :-):-):-)

Pouťové dozvuky U splavu v Dolní Sytové 19.8. - jedním slovem: PARÁDA a to byla neděle ....
Nepršelo :-) a nálada byla výborná, díky za atmosféru a pozvání.
P.S. pani zkusí, Alibi triko slusí - doufám, že ho budeš nosit :-):-):-)


V sobotu 11.8. jsme dostali další příležitost zahrát na Pivkách ve Vrchlabí. Po Jankovi Ledeckým a Divokým Billovi rev. jsme se trochu obávali jaké bude publikum ... ale úplně zbytečně :-), zase jste nás úplně dostali. Díky za tu krásnou energii a atmosféru, kterou jste vytvořili. Alibi jsou prostě Vaše ... :-):-)
Díky Petrovi za amatérské video, zvuk je jen z kamery, ale i tak si dejte malou ochutnávku z Pivek ZDEV pátek, po našich červencových prázdninách, jsme byli pozváni na narozeninovou 50-ku do Obříství. I taková akce se může najednou změnit v podstatě tanční zábaFku :-):-) Střídali jsme se se zkušeným DJ a jedli, pili, hodovali :-) ještě jednou všechno nejlepší a na tu povolenou rychlost nedej:-)

 


Festival na Pohoří a další ....
V sobotu 16.6 jsme absolvovali dvojáček, nejdříve jsme se v podvečer vyskytli v Chotyni u Hrádku n. Nisou na akci "Vítání Víly Nisy" a pak jsme se přesunuli na Pohoří FEST, kde jsme po Morčatech dotáhli druhý ročník tohoto skvělého počinu.
Moc děkujeme fans za podporu , obě akce byly naprosto parádní a hlavně moc děkujeme za pozvání :-):-)


Hned další sobotu 23.6. další dvoják a my jsme vyrazili na pěknou akcičku do Ostroměře, kde jsme zarámusili v podvečer a pak jsme se přesunuli na závěr Slavností Slunovratu do Nové Paky. Musíme moc poděkovat nezdolným fanouškům, kteří nás podporovali i za trvalého deště a nás to s Vámi prostě bavilo. Jsme moc rádi, že jste s námi vydrželi navzdory dešti a nečekané kose . Díky, že jsme mohli u Vás zahrát.

Červenec je ve znamení dovolených, takže se setkáme až v srpnu, těšíme se na Vás Alibáčci .
  
Sobota 2.6. 2018
Byl to parádní dvoják :-) od pěti odpoledne jsme zahráli na motofestu FOE v Jinolicích a i když s naším startem začalo i pořádně, skoro 20 minut, pršet, nakonec to byl koncert s báječnou atmosférou a moc rádi jsme na konci přidali :-).Díky Jinolice, byla to vážně paráda ...Pak následoval přesun do Jilemnice, kde jsme od půlnoci uzavírali Jilemnické pivní slavnosti. Jestli jsme čekali, že už tam nikdo nebude, tak jsme se pořádně mýlili a na náměstí jste si na nás počkali :-):-)
Těžko jsme si mohli přát lepší zakončení týhle soboty, díky moc Jilemnice a nakonec vznikla spontánně prodloužená verze Sraž nás na kolena :-):-) je na FB k vidění. Díky za velikou podporu a za pozvání .
26.5. ROCK MOTO Vejkend Hrádek n. Nisou
Super akce, jako vždy, u moderátorského mikrofonu Skřítek, bez něj by to už snad ani nebyl tenhle srazík, který se letos konal už po 11-tý :-) dobrá nálada a skvělý publikum ... i když akce byla ve skluzu, protože zvukaři nebyly zrovna rychlíci a začínali jsme s hodinovým zpožděním, tančilo se vesele až skoro do čtvrt na tři.
Díky moc Hrádku .. a hlavně, díky za pozvání :-):-)
19.5. Jilemnický Jarmark
Prší a celkem dost a nakonec se přidávají i kroupy .... no, pěkně to začíná .... nakonec ale před naším vystoupením přestává pršet, sluníčko ukazuje vlídnější tvář, někde se najednou vzalo skvělé publikum a my startujeme, sice se zpožděním hodinu a půl, ale natěšení, že si zase po čase zahrajeme doma ... a vyšlo to :-). Podpora velká, nálada výborná, nakonec přidáváme dva songy a s pocitem, že se nám to snad povedlo, končíme před sedmou večer. Díky, díky moc, Jilemnice .

Ten třetí z leva, tak to je nováček v kapele, náš nový bubeník Kuba Doležal a po dvou zkouškách s námi, to byla jeho premíéra a zvládnul to parádně .... no, taky nám výrazně snížil věkový průměr
Amatérské video z akce zde .
15. Motorkářské požehnání Vrchlabí - 5.5.2018
 Nádherná atmosféra, náměstí plný motorek, naprosto skvělá nálada, super počasí a  létající borci na motorkách, vlastně všechno jen pozitivní - to bylo výroční 15. Motorkářské požehnání ve Vrchlabí a my byly celý den u toho. Díky moc za pozvání, bylo nám ctí 
Uvidíme se v Jilemnici na Jarmarku 19.5. 
Vaše Alibi ....... 

POSLEDNÍ MAZÁNÍ - Vrchlabí 14.4.2018
Strelnice Dobrá nálada, super podpora publika, super zvuk od Dušana a krásný sál Na střelnici ve Vrchlabí, to bylo Poslední mazání, akcička, kde jsme hráli pro Horskou službu Vrchlabí. Samozřejmě nechyběl naprosto excelentní Kozlík, asi lékařský 
Díky moc za pozvání, byl to opravdu moc vydařený večírek. 

Velikonoční víkend
Kostalov Turnov
V pátek 30.3. jsme se díky pozvání kapely AnarchiA vyskytli v Turnově v Magic klubu a byla to parádička. Po nějaké době nám klubová atmosféra rozhodně svědčila. Michal stvořil super zvuk a Anarchii to taky šlapalo parádně, takže díky móóóc za tu pohodu ... 

V sobotu jsme pak zahudlali na společném večírku společně se Soumrak bandem v Košťálově, což byla další pohoda, takže díky moc za pozvání a třeba někdy příště ....  Tedy rozhodně ve Vrchlabí na Posledním mazání 14.4.2018 

Roztoky u Jilemnice 3.3.2018
Masky Krásná záležitost v Roztokách, rocková maškarní veselice, je to super, že v dnešní době si dá někdo tolik práce s maskami, které tam dorazili .... a bylo  fakt na co koukat. K tomu skvělá atmosféra a pohoda .... tak to byly Roztoky.
Díky moc za přátelskou náladu.
(tak sorry Lego figury, trochu jsem se spletl s těma Igráčkama , mě se ale stejně nejvíc líbili ty tři vojandy )
Vaše Alibi...

Strana 2 z 7 < 1 2 3 4 5 > >>
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Jilemnice 2010
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist