Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             


Přihlášení
Jméno

Heslo

Hasičský ples Mlázovice
Díky moc za pozvání, byli jsme poprvé a třeba ne naposled

Mlazi2
Mlazi1
Bělá u Ledče n.Sázavou
Soukromá akcička...🤘 a my jsme měli možnost vystoupit tam po boku kapely Doga a moc jsme si to užili!👍 Děkujeme klukům za poskytnutí aparátů a bicích, za super atmosféru a pohoštění pořádajících! 👍
Doga
Hasičský ples Jilemnice 2019
Už po šesté jsme dostali příležitost zahrát na Jilemnickém plese pro Hasiče. Tradice je tradice, takže se příští rok zase uvidíme  👍 👍👍Byli jste božííí!
Děkujeme za pozvání a skvělý servis. 🤘Ples
Ples
Chotyně
V sobotu 19.1. jsme se po nějaké době vyskytli v pro nás přátelsky naladěném místě, kde byli přátelé z Chotyně i Hrádku n.Nisou.Tancovačku, která nese velkolepý název Rockový bál, rozjeli kamáradi ze Soumrak bandu, které jsme přizvali a jednu skladbičku si střihli dohromady s naším Yendou 
Parádní večírek, moc jsme si to užili, díky za skvělou náladu a podporu
Chotyne19
Startujeme2019
Tak milý Alibáčci, trochu jsme vydechli, nabrali nějaká kila o vánocích a skočili jsme do dalšího roCku :-):-)
Děkujeme všem kamarádům, fandům, pořadatelům a všem ostatním, kteří nás v loňském roce podporovali a drželi nám palce při dosti výrazných změnách v sestavě. Díky moc !! :-)
Závěr roku se nám opravdu vydařil a už se nemůžeme dočkat letošních již naplánovaných koncertů. Postupně budeme doplňovat do kalendáře akcí a můžeme prozradit, že již v tuto chvíli nás uvidíte minimálně na třiceti koncertech a my se na Vás MOOOC těšíme :-):-) 
Vaši Alibáči ...........
Závěr roku - BOMBA !!
Závěr roku byl pro nás 29.12. ve Mříčné a 30.12. v hudebním stanu na náměstí v Černém Dole. Vynechám tentokrát své obvyklé komentáře jako: bomba, pecka, nádhera, super atd ..... takový jste na obou akcích prostě byli a nic víc dodávat nebudu :-) :-). Díky moc všem, kteří dorazili
CD CD2
Mricna1
Mricna2
Šťastný a veselý
Je to zase tady, budeme slavit i když jsme zase o roCk zestárli ..:-) :-)
Letos si pro naše fanoušky připravil náš Kuba něco, jako BUBNOSTROMEK 😄🥁🎄 .Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový ROCK! 🤘
stromek
Vánoční večírek Kablo - 1. a 15.12.
Letos jsme byli pozváni, abychom doplnili program na Vánočním večírku pro společnost Kablo Vrchlabí. Byly to vlastně dva večírky a pěkně jsme si to užili. Nálada si nezadala s klasickou tancovačkou, další doplňkový program stál taky za to, k tomu Petr Ticháček u moderátorského mikrofonu a navíc, náš Kuba měl narozky, takže naprostá pohoda :-).
Díky moc za pozvání.

Kablo2

Čistá v Krk. - Krakonošova tancovačka
Čistá v Krkonoších znovu po roce a znovu paráda .... bylo to velký datum 17. listopadu a velká akce :-) , děkujeme za vřelé přijetí a výbornou atmosféru, kdy plný parket v průběhu večera  nebyl ničím neobvyklým. Díky a třeba zase za rok .. :-)

Cista
Roprachtice 13.10.2018
Parádní Posvícenská zábaFka, skvělý lidičky, Dušanův parádní zvuk a půlnoční "vánoční" řízek se salátem" ... :-):-):-) to byla Posvícenská v Roprachticích. Moc děkujeme za super podporu a těšíme se zase někdy ..
plakat
Roprachtice
Nová Paka - Štikovská rokle
První říjnovou sobotu jsme byli pozváni na super akcičku do Nové Paky a byla to taky zároveň naše poslední letošní open-air akce. Startovali jsme hned v jedenáct dopolko a pohodička byla všude kolem. Vašek Fejfar slavil titul, kamion z Dakaru, autoveteráni a k tomu pro nás podpora návštěvníků takhle po ránu..:-):-)  prostě paráda. Počasí vyšlo, zvuk byl super a přístup pořadatelů perfektní. Díky moc za pozvání Havexu a za tu skvělou náladu .

Stikov Stikov2
Strana 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Dolní Štěpanice "15"
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist