Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Červenec 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné akce.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Závěr open air sezóny....
Neratovice Alibáčci, zdá se, že jsem nějak pozapoměl Vás, kteří sledujete náš web, informovat o tom co je s námi novýho .... :-)
Poslední akcička, kterou máme za sebou minulý víkend a kterou jsme letos již opravdu uzavřeli hraní venku, byla výroční party klubu Full of Energy MC v Neratovicích a i když pršelo a všichni byli hlavně pod střechou na druhé straně, krásně jsme si to užili a podpora publika byla jako vždy skvělá, pařilo se hned od startu .... a provětrali jsme spoustu věciček, který jsme nehráli asi rock :-):-)
Mseno Týden před tím, jsme se objevili na Kokořínské motojízdě, tradičním motosrazu, který byl letos bohužel naposledy, škoda, jako vždy paráda, podpora a to navzdory snad sedmi stupňům ... :-) grog byl teda na místě ... v září ??!! Díky moc klukům od Orphans Czech za pozvání a stálou podporu :-).
Luzany   Poslední srpnový víkend jako vždy: Lužany :-) Co dodat, fantazie, parádní kotel, zpívalo se, skvělá technika a světla .... zavrzali jsme až kolem druhý ráno, na závěr pátečního mejdanu a obavy, že tam nikdo nebude, byly opravdu zbytečný :-) Sprchlo až po našem posledním songu, takže: Díky moc Lužany !!

Sytova A máme tady poslední akcičku, o který jsem ještě neinformoval :-), tradiční srpnové nedělní dozvuky v Dolní Sytové. Odstartovali Hitmakers, pak to rozbalili kamarádi ze Soumrak bandu a na finále jsme tam byli my. Škoda skluzu v line-upu, začali jsme dost pozdě, byla už pěkná kosa, ale navzdory tomu byla nálada super. Díky moc za podporu a pozvání :-).
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Jilemnice 2005
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist